Свечани испраћај матураната 2022/23. године

У среду, 24. маја 2023. године одржан је традиционални свечани испраћај наших матураната.

Као и сваке године свим ученицима који завршавају своје школовање и напуштају Дом додељени су поклони, а по избору педагошког већа за најматурантa проглашенa je Катарина Уверић, ученица Економско – трговинске школе у Кикинди. За посебан допринос домским и школским активностима похваљени су и награђени ученици Марина Зелеи и Дејан Јаковљев. Ученицима су пригодне поклоне и награде уручили групни васпитачи.

У име васпитне службе Дома матурантима и присутнима обратила се стручни сарадник – педагог Весна Субашић, а у име маутраната Дејан Јаковљев. Приредбу су увеличали ученици који су учествовали у свечаном програму. Након свечаности за ученике је уприличена свечана вечера и журка.