Успех наших ученика у школској 2019/2020. години

У школској 2019/20. години имамо изузетан успех наших матураната:

Милица Калаковић – Одлуком педагошког већа нашег дома, за ученика генерације 2019/20. године изабрана је Милица Калаковић, која је својим целокупним залагањем у домском животу и школским успехом с правом заслужила ову титулу, уједно Милица је понела и титулу ђака генерације 2019/2020. године у ССШ “Милош Црњански” Кикинда.

Ненад Тепавац – Матурант који је понео титулу ђака генерације 2019/2020. године  у Техничкој школи Кикинда. Сјајан успех нашег Ненада, а свакако да је својим понашањем у Дому заслужио опис “Диван, скроман младић чија интелигенција и доброта вас обарају са ногу.”

Кристина Аксин – Матурант Гимназије “Душан Васиљев” Кикинда, изабрана је за спортискињу генерације 2019/2020. године у поменутој школи. Такође, Кристина је својим одличним школским успехом, примерним понашањем и учешћем у активностима допринела квалитету домског живота.