XXV Спортски сусрети домова ученика средњих школа Војводине

После две године паузе, у Суботу 09. Априла 2022. године, одржани су XXV Спортски сусрети домова ученика средњих школа Војводине у организацији Дома ученика Сремска Митровица.
Ученици ДУСШ „Никола Војводић“ Кикинда учествовали су у следећим дисциплинама:
-мали фудбал (м) – руководилац секције васпитач Владимир Китановић,
-кошарка (м), – руководилац секције васпитач Драган Колдан,
-одбојка (м), – руководилац секције васпитачица Драгана Белош,
-шах – екипно (м), шах – екипно (ж), шах – појединачно (м) и (ж) – руководилац секције васпитачица Сања Усанчевић.
Остварени су следећи резултати:
I место – Шах девојке (екипно) – Бојана Радивојевић, Јелисавета Сабо и Милица Самолов,
I место – Шах девојке (појединачно) – Бојана Радивојевић
II место – Фудбал (м),
III место – Шах мушкарци (екипно) – Јован Радаковић, Немања Давидовац, Јован Лукић.
На републичкој домијади, која ће се одржати у мају месецу у Београду, наш дом представљаће шахисткиње у екипној и појединачној конкуренцији.
Честитамо учесницима, васпитачима и верним навијачима на оствареним резултатима, достојном представљању Дома на терену и ван њега и уложеном труду у раду спортских секција током школске године.