XXVI Републички спортски сусрети омладине домова средњих школа у Суботици

Дом ученика средњих школа Суботица био је домаћин 26. Републичког сусрета омладине домова ученика средњих школа Републике Србије у спорту, у периоду од 17. маја до 19. маја 2024. године.

На шаховском такмичењу, регион Војводине и наш дом представљале су три ученице у пратњи васпитача Сање Усанчевић и Владимира Китановића и том приликом, у јакој конкуренцији, освојиле друго место у дисциплини шах (ж)-екипно: Јелисавета Сабо, Ђурђина Татимиров и Ања Штурц.

Захваљујемо се домаћину ДУСШ Суботица на срдачном гостопримству и одличној организацији целокупне манифестације. Поред оствареног успеха обрадовали су нас сусрети са вршњацима и колегама из целе Републике, а као успомену носимо сећање на прелепо дружење свих учесника такмичења и нека нова познанства.