XXVII Спортски сусрети домова ученика средњих школа Војводине

У суботу 13. априла 2024. године, одржани су XXVII Спортски сусрети домова ученика средњих школа Војводине у организацији Техничке школе са домом ученика Апатин.

Ученици ДУСШ „Никола Војводић“ Кикинда учествовали су у следећим дисциплинама:

-мали фудбал (м) – руководилац секције васпитач Владимир Китановић,

-кошарка (м) – руководилац секције васпитач Драган Колдан,

-стони тенис (м) – појединачно – руководилац секције васпитачица Драгана Белош,

-шах – екипно (м), шах – екипно (ж), шах – појединачно (м) и (ж) – руководилац секције васпитачица Сања Усанчевић.

Остварени су следећи резултати:

I место – шах (ж) – екипно – Милица Мијатовић, Јелисавета Сабо и Ђурђина Татимиров,

II место – шах (м) – екипно – Андреј Новаков, Урош Суботички, Алексеј Сабо,

II место – шах (ж) – појединачно – Јелисавета Сабо

II место – шах (м) – појединачно – Андреј Новаков,

III место – стони тенис (м) – појединачно – Стахиња Грбин.

Поносни смо на све наше учеснике, васпитаче на оствареним резултатима, представљању Дома у спортском духу на терену и ван њега и уложеном труду у раду спортских секција током школске године.

На републичкој домијади, која ће се одржати у мају месецу у Суботици, регион Војводине и наш дом представљаће шахисткиње у екипној конкуренцији.

Захваљујемо се и колегама из Техничке школе са домом ученика Апатин на гостопримству и организацији такмичења као и Покрајинском секретаријату за образовање, прописе, управу и националне мањине ‒ националне заједнице који нам је обезбедио средства за учешће на овом такмичењу.